Oferta


Wolne terminy:

11-15 SIERPNIA, 14-22 SIERPNIA , 22-28, 25-28 SIERPNIA

WYNAJMUJEMY CAŁE MIESZKANIA 

Witamy Państwa serdecznie i zapraszamy do zapoznania się z ofertą "U NAPOLEONA" w Kołobrzegu. Nasz pensjonacik położony jest w cichej dzielnicy niewielkich pensjonatów, około 20 minut traktem pieszym do plaży. Na pensjonat składają się dwa niezależne mieszkania: 

CENA WYNAJMU:
 W ZALEŻNOŚCI OD ILOŚCI OSÓB NA MIESZKANIU: (Dotyczy wynajmu całego mieszkania na jednej z kondygnacji,  Im więcej osób tym niższa cena pobytu za osobę. 

6 - osób na mieszkaniu - 45 zł za dobę za osobę 

- 4-5 osób na mieszkaniu - 50 zł za dobę za osobę

Każde piętro to niezależne mieszkanie, cały teren budynku jest ogrodzony . Jest parking na kilka aut, ogródek, palenisko na ognisko, grill, huśtawki i piaskownica dla dzieci. W pobliżu są sklepy, markety (NETTO, POLO, ŻABKA) , restauracje, stołówki, osiedlowy plac zabaw dla dzieci z siłownią plenerową, boiskiem do gry w koszykówkę i piłkę nożną, skate park. 

 - I PIĘTRO - 3 pokoje, kuchnia (w pełni wyposażona: lodówka, naczynia, sztućce, kuchnia gazowa, zlew), łazienka, toaleta, wyjście na 2 tarasy, przedpokój, TV, internet, sprzęt plażowy. Może tu przebywać jednocześnie do 7 osób. 

- II PIĘTRO - 2 pokoje, kuchnia (w pełni wyposażona: lodówka, naczynia, sztućce, kuchnia gazowa, zlew), łazienka, toaleta, wyjście na taras, przedpokój, TV, internet, sprzęt plażowy. Może tu przebywać jednocześnie do 5 osób. 

Doba liczona jest od godziny 14.00 do godziny 11.00 ostatniego dnia pobytu. Wcześniejszą godzinę przyjazdu można ustalić telefonicznie. Preferujemy dłuższe pobyty.

W okolicy wiele ścieżek i tras rowerowych. 

ODLEGŁOŚCI (ul. Diamentowa 7, Kołobrzeg) 
W pobliżu są sklepy, markety (NETTO, POLO, ŻABKA), restauracje, stołówki, (200 m)
- do morza 1100 m prowadzi trakt pieszy ze ścieżką rowerową, która łączy się ze ścieżką wzdłuż linii morza aż do portu, 
do portu 2900 m, 
AUTOBUS linii 5 i 6 - bardzo dobre połączenie, autobus jedzie przez centrum miasta, z dworca PKP i PKS. 

Tel: 788 122 425


www.unapoleona.wkolobrzegu.pl


ODLEGŁOŚCI (ul. Diamentowa 7, Kołobrzeg) 
W pobliżu są sklepy, markety (NETTO, POLO, ŻABKA), restauracje, stołówki, 
- do morza 1100 m prowadzi trakt pieszy ze ścieżką rowerową, która łączy się ze ścieżką wzdłuż linii morza aż do portu, 
do portu 2900 m, 
AUTOBUS linii 5 i 6 - bardzo dobre połączenie, autobus jedzie przez centrum miasta, z dworca PKP i PKS. (do pkp 3 km pieszo)